Nuova Fima

Багатофункціональний цифровий манометр

SDM 18

Прилад для зміни тиску

Нова лінійка датчиків тиску STMA

Сімейство датчиків тиску Nuova Fima з мембранами розширюється. Історична модель STMA подвоюється, даючи життя новій лінійці інструментів: модель STMA / DG з п'єзорезистивного датчиком і подвійним ущільненням і модель STMA / LC з керамічним датчиком. 

Нові датчики, розроблені Nuova Fima для вимірювання в'язких, що кристалізуються і містять частинки або забруднених рідин, в даний час, завдяки цим двом новим моделям, забезпечують більшу гнучкість використання.

Конкретна форма технологічного приєднання, розроблена для моделі STMA / DG, дозволяє краще очищати мембрану в контакті з технологічною рідиною, зводячи до мінімуму витрати на технічне обслуговування.
Ущільнення «позитивного ущільнення» завдяки наявності в верхній частині з'єднання другого ущільнення гарантує, в разі розриву першого ущільнення, дуже високий рівень безпеки, виключаючи можливі втрати технологічної рідини.

МодельSTMA / DG буде доступний з кріпленнями G 1/2 A і G 1 A, в той час як STMA / LC матиме кріплення G 1/2 A і G 3/4 A.
Висока точність, міцна конструкція та Якісне виконання перейдіть до завершення основних функцій нової лінійки STMA.

Наша адреса

вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 314
Київ, Україна, 04080

Як доїхати
Контакти ТОВ "СТЛ-ГРУПП"

Телефон: +38 044 383-2-383
Мобільний: +38 098 383-2-383

Email: info@stl-grupp.com
Робочі години

Понеділок-П'ятниця: 8.30 - 17.00
Субота, Неділя: Закрито :)

Авторські права 2018-2021 © Nuova Fima в Україні. Усі права захищені.

Манометри, електронні перетворювачі тиску, мембранні роздільники, термометри, захисні гільзи для термодатчиків, прилади управління тиском і температурою