Nuova Fima

Для харчової та фармацевтичної промисловості

ОМ

Манометри для гомогенізатора DS 4” (100мм)

SP

Cанітарні манометри DS 2.5”, 4” (63-100мм)

Санітарні манометри

Інструменти, призначені для використання на санітарно-гігієнічних, харчових і фармацевтичних підприємствах і виготовлені відповідно до положень регламенту 74-06 3-A (Санітарні стандарти Inc.).

Вони підходять для процедур очищення CIP / SIP з температурою до 140 ° C і можуть бути стерилізовані в автоклаві з температурою до 150 ° C. Для полегшення операцій очищення ступінь чистоти деталей, що контактують з технологічною рідиною, досягає 0,38 мкм відповідно до ASME BPE SF4, також на звареному шві.

Сепаратори для годування

Призначений для ізоляції чутливого елемента манометрів, реле тиску і датчиків тиску від вузьких і осадових технологічних середовищ, в санітарних, харчових і фармацевтичних установках.

Зварена і герметична герметична еластична мембрана гарантує відділення трансмісійної рідини, схваленої FDA, від технологічної. Положення мембрани і ступінь чистоти до 0,38 мкм відповідно до ASME BPE SF4 також на звареному шві дозволяють проводити ретельне очищення CIP / SIP при температурі до 140 ° C.

манометры трубка бурдонаТрубчасті пружини є колоподібно зігнуті трубки з овальним поперечним перерізом. Тиск вимірюваного середовища впливає на внутрішню сторону цієї трубки, в результаті чого овальний поперечний переріз приймає майже круглу форму. В результаті викривлення пружинної трубки виникають напруги в кільцях трубки, які розгинають пружину. Чи не затиснутий кінець пружини виконує рух, пропорційне величині тиску. Рух передається за допомогою стрілочного механізму на шкалу.

Для вимірювань тиску до 40 або 60 бар застосовуються, як правило, зігнуті з кутом витка близько 270 град. колоподібні пружини. Для вимірювань тиску з більш високими значеннями використовуються пружини з декількома витками, щолежать один над одним і однаковим витковим діаметром (гвинтова пружина) або зі спіралеподібними витками, що лежать в одній площині (плоска спіральна пружина). Трубчасті пружини мають порівняно низьке зусилля. Тому їх захист від перевантаження може проводитися тільки з обмеженнями.

Показання лежать в діапазоні від 0 ... 0,6 до 0 ... 4000 бар при точності показань (класі) від 0,1 до 4,0%.

Наша адреса

вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 314
Київ, Україна, 04080

Як доїхати
Контакти ТОВ "СТЛ-ГРУПП"

Телефон: +38 044 383-2-383
Мобільний: +38 098 383-2-383

Email: info@stl-grupp.com
Робочі години

Понеділок-П'ятниця: 8.30 - 17.00
Субота, Неділя: Закрито :)

Авторські права 2018-2021 © Nuova Fima в Україні. Усі права захищені.

Манометри, електронні перетворювачі тиску, мембранні роздільники, термометри, захисні гільзи для термодатчиків, прилади управління тиском і температурою