Nuova Fima

MGS32 DN125

«Суцільний» манометр з трубчастою пружиною, для високого тиску, в формі усіченого конуса DN125
 • Прилади, що відповідають вимогам безпеки стандартів ASME B40.1. У разі витоку або поломки пружного елемента оператор захищений «суцільний передній» запобіжної осередком з нержавіючої сталі, розташованої у напрямку до передньої частини приладу і від руйнівної дна до задньої частини. Вони в основному використовуються на обладнанні, що використовує технологію «водоструминної» дуже високого тиску, наприклад, для різання води, насосів та турбін для гідрополізаціі, систем гідродемолізаціі. Сварка ВІГ між осередком безпеки і технологічним приєднанням зміцнює інструмент і гарантує краще ущільнення в разі наповнення амортизуючої рідиною. Заповнення корпусу демпфирующей рідиною дозволяє гасити коливання ланцета і обмежувати знос рухомих частин при наявності вібрацій і пульсуючих тисків.

  Сектори ринку:
  • Виробники машин (OEM)
  Тип інструмента:
  • Трубчасті пружинні манометри
  Умови використання:
  • Високий тиск
  відповідність:
  • Стандарт ASME B40.1
  точність:
  • Оцінка 1А відповідно до ASME B40.1
  матеріали:
  • Нержавіюча сталь і спеціальні матеріали
  Масштаб поля:
  • 0 ... 30000 бар / фунт / кв. Дюйм, 0 ... 40000 бар / фунт / кв. Дюйм, 0 ... 60000 бар / фунт / кв. дюйм
  Ступінь захисту:
  • IP 65
  Робочий тиск:
  • 75% VFS
         Документацiя                        Iнструкцiя                                  Сертифiкатconformita-eac                  

   

манометры трубка бурдонаТрубчасті пружини є колоподібно зігнуті трубки з овальним поперечним перерізом. Тиск вимірюваного середовища впливає на внутрішню сторону цієї трубки, в результаті чого овальний поперечний переріз приймає майже круглу форму. В результаті викривлення пружинної трубки виникають напруги в кільцях трубки, які розгинають пружину. Чи не затиснутий кінець пружини виконує рух, пропорційне величині тиску. Рух передається за допомогою стрілочного механізму на шкалу.

Для вимірювань тиску до 40 або 60 бар застосовуються, як правило, зігнуті з кутом витка близько 270 град. колоподібні пружини. Для вимірювань тиску з більш високими значеннями використовуються пружини з декількома витками, щолежать один над одним і однаковим витковим діаметром (гвинтова пружина) або зі спіралеподібними витками, що лежать в одній площині (плоска спіральна пружина). Трубчасті пружини мають порівняно низьке зусилля. Тому їх захист від перевантаження може проводитися тільки з обмеженнями.

Показання лежать в діапазоні від 0 ... 0,6 до 0 ... 4000 бар при точності показань (класі) від 0,1 до 4,0%.

Наша адреса

вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 314
Київ, Україна, 04080

Як доїхати
Контакти ТОВ "СТЛ-ГРУПП"

Телефон: +38 044 383-2-383
Мобільний: +38 098 383-2-383

Email: info@stl-grupp.com
Робочі години

Понеділок-П'ятниця: 8.30 - 17.00
Субота, Неділя: Закрито :)

Авторські права 2018-2021 © Nuova Fima в Україні. Усі права захищені.

Манометри, електронні перетворювачі тиску, мембранні роздільники, термометри, захисні гільзи для термодатчиків, прилади управління тиском і температурою