Nuova Fima

MGS22 DN100-150

Суцільні передні манометри з трубчастою пружиною, "все з нержавіючої сталі" для високого тиску, DN100-150
 • Ці прилади побудовані відповідно до принципів конструювання і характеристикам безпеки EN 837-1 / S3 і ASME B40.1.
  У разі течі або поломки пружного елемента, оператор захищається міцної розділової стінкою встановленої з лицьового боку приладу і вона відображає удар в зворотному напрямку. Прилади зазвичай використовуються в технологічних процесах із струменем води високого тиску, наприклад, в машинах для водяній різання, водоструминних насосах і турбінах, технологіях пов'язаних з гідровибухом. Сварка TIG між корпусом і технологічним патрубком зміцнює манометр і гарантує кращу непроникність корпусу для демпфирующей середовища.

  Переваги корпусу заповненого демпфирующей середовищем полягає в: зменшенні флуктуації стрілки, зменшенні зносу деталей, що обертаються, коли є періодичні пульсації і вібрація. Крім того, необхідно запобігати конденсації і корозію, які можуть пошкодити внутрішні деталі.

  Індустріальний сектор:
  • Машинобудування (ОЕМ)
  Тип Інструменту:
  • Манометри з трубкою Бурдона
  матеріал:
  • Нержавіюча сталь і спеціальні матеріали
  функція:
  • локальна індикація
  Умови експлуатації:
  • Високий тиск
  похибка:
  • 1,0% HEP
  відповідність:
  • Стандарт EN 837
  • PED Директива 2014/68 / ЄС
  діапазон:
  • 0 ... 2500 бар / 0 ... 3000 бар / 0 ... 4000бар
  ступінь захисту:
  • IP 55, IP 67
  робочий тиск:
  • 75% HEP
     Документацiя         Iнструкцiя     Сертифiкатconformita-eac   

   

манометры трубка бурдонаТрубчасті пружини є колоподібно зігнуті трубки з овальним поперечним перерізом. Тиск вимірюваного середовища впливає на внутрішню сторону цієї трубки, в результаті чого овальний поперечний переріз приймає майже круглу форму. В результаті викривлення пружинної трубки виникають напруги в кільцях трубки, які розгинають пружину. Чи не затиснутий кінець пружини виконує рух, пропорційне величині тиску. Рух передається за допомогою стрілочного механізму на шкалу.

Для вимірювань тиску до 40 або 60 бар застосовуються, як правило, зігнуті з кутом витка близько 270 град. колоподібні пружини. Для вимірювань тиску з більш високими значеннями використовуються пружини з декількома витками, щолежать один над одним і однаковим витковим діаметром (гвинтова пружина) або зі спіралеподібними витками, що лежать в одній площині (плоска спіральна пружина). Трубчасті пружини мають порівняно низьке зусилля. Тому їх захист від перевантаження може проводитися тільки з обмеженнями.

Показання лежать в діапазоні від 0 ... 0,6 до 0 ... 4000 бар при точності показань (класі) від 0,1 до 4,0%.

Наша адреса

вул. Вікентія Хвойки, 21, офіс 314
Київ, Україна, 04080

Як доїхати
Контакти ТОВ "СТЛ-ГРУПП"

Телефон: +38 044 383-2-383
Мобільний: +38 098 383-2-383

Email: info@stl-grupp.com
Робочі години

Понеділок-П'ятниця: 8.30 - 17.00
Субота, Неділя: Закрито :)

Авторські права 2018-2021 © Nuova Fima в Україні. Усі права захищені.

Манометри, електронні перетворювачі тиску, мембранні роздільники, термометри, захисні гільзи для термодатчиків, прилади управління тиском і температурою